Kariéra

Volné pracovní pozice v kovovýrobě

Dokončovací práce a pomoc ve výrobě – jen ranní směna

Do našeho týmu CNC obrábění hledáme schopného a pracovitého člena naší party na dokončovací práce.

Jedná se o odjehlování obrobených dílců, protahování závitů, čištění, balení.

Pracovní náplň: odjehlování obrobených dílců, protahování závitů, čištění, balení

Co od vás očekáváme:

  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Čistý trestní rejstřík, vzdělání min. výuční list

Výhodou: praxe na obdobné pozici

Co nabízíme:

  • stabilní možnost výdělku ve firmě se zázemím silné společnosti
  • férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
  • flexibilitu
  • nástup dohodou
  • rozmanitá práce bez stereotypu
  • mzdu dle kvalifikace kandidáta, od 160Kč/hod
  • mimooborové zaučíme

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na email ales.horak@flenexa.com.

Místo výkonu práce: Přáslavice u Olomouce

Operátor CNC (Mazak / Moriseiki)

Flenexa plus, divize obrábění, hledá nové kolegy na pozici operátor CNC obráběcích strojů.

Popis pracovní pozice:

  • Obrábění kovových dílců na CNC obráběcích strojích
  • Samostatné programování
  • Příprava strojů pro výrobu.

Požadujeme:

  • Schopnost samostatného programování na strojích Mori Seiki nebo Mazak (Mazatrol)
  • Znalost práce s měřidly (posuvná měřidla, mikrometry, dutinoměry,…)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost postupů obrábění

Stanete se součástí teamu špičkového teamu stabilní firmy.

Nabízíme:

  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Práce ve dvousměnném pracovním provozu (ranní a odpolední směna)
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenkový paušál
  • Zajištění pitného režimu na pracovišti
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • 2 sick day
  • Firemní akce a rodinný den

Platové ohodnocení

od 35.000,- Kč/měsíčně

Studenti a žáci

  • Nabízíme praktickou přípravu žáků učňovských oborů, středních a vysokých škol technického zaměření.
  • Spolupracujeme se Sigmundovou střední školou strojírenskou, Lutín.
  • Pomůžeme s vedením dlouhodobých ročníkových a maturitních prací studentů středních škol technického zaměření.
  • Nabízíme vedení bakalářských a diplomových prací.
  • Studentům umožňujeme získání potřebných zkušeností pomocí odborných praxí a stáží.